Portal dzień dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Samorząd

Zmiana terminu dyżuru

Zmiana terminu dyżuru

Na 13 grudnia 2018 r. przeniesiony został dyżur przedstawiciela Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. w punkcie informacyjnym dla osób zainteresowanych przyłączeniem do sieci gazowej. Dyżur pełniony będzie w godzinach od 10.00 do 12.00 w pokoju 301 w Urzędzie Miejskim w Brodnicy. W trakcie dyżuru informacje uzyskać będzie można również telefonicznie pod numerem telefonu 56 49 30 350.
Starosta powiatu wybrany

Starosta powiatu wybrany

W tajnych wyborach na starostę Powiatu Brodnickiego wybrano większością głosów Piotra Boińskiego aby ponownie sprawował tą funkcję.
Wyrównywanie różnic - przystąp do programu

Wyrównywanie różnic - przystąp do programu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brodnicy informuje, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Toruniu zaprasza do uczestnictwa w realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.
Delegaci organizacji pozarządowych z naszego powiatu

Delegaci organizacji pozarządowych z naszego powiatu

Przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w powiecie brodnickim wybrali reprezentantów do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spotkanie wyborcze odbyło się 28 listopada w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Brodnicy.
Minibar w szpitalu już działa

Minibar w szpitalu już działa

W zaadaptowanych pomieszczeniach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy powstał minibar z pomieszczeniem rehabilitacji dzieci. To inwestycja Powiatu Brodnickiego, która w czwartek, 29 listopada uroczyście została przekazana do użytku.
W Brodnicy rozbłysną nowe iluminację na święta

W Brodnicy rozbłysną nowe iluminację na święta

W tym roku w naszym mieście pojawi się wiele nowych elementów dekoracyjnych. Będzie to między innymi ogromna fontanna świetlna, która zostanie umieszczona na rynku w miejscu istniejącej fontanny oraz dekoracyjne drzewo, które PGK Sp. z o. o. planuje zamontować przy kościele Szkolnym. Ponadto przy choince pojawi się nowy element, będzie to Święty Mikołaj. Ronda zostaną rozświetlone dodatkowymi dekoracjami umieszczonymi na lampach.
15 lat systemu zarządzania jakością w UM Brodnica

15 lat systemu zarządzania jakością w UM Brodnica

„Pełnienie służby publicznej na rzecz zaspokajania zbiorowych potrzeb wspólnoty samorządowej miasta Brodnicy” to misja Urzędu Miejskiego w Brodnicy i dlatego podstawową funkcją Urzędu jest świadczenie jak najlepszej jakości usług w ramach zadań samorządowych.
Nowi członkowie i nowe władze Młodzieżowej Rady

Nowi członkowie i nowe władze Młodzieżowej Rady

26 listopada 2018 r. w sali 202 Urzędu Miejskiego w Brodnicy odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej Miasta Brodnicy czwartej kadencji. Podczas sesji nowopowołani radni złożyli ślubowanie. W kolejnych punktach sesji młodzi radni dokonali spośród siebie wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady.
II Sesja Rady Powiatu

II Sesja Rady Powiatu

Na wtorek, 4 grudnia przewodniczący Roman Pytlasiński zwołał II sesję Rady Powiatu w Brodnicy. Na posiedzeniu, które odbędzie się w Zakładzie Aktywności Zawodowej (początek g.12.00), radni wybiorą wiceprzewodniczących rady, Zarząd Powiatu i powołają komisje rady.  
Mam prawo do mediacji

Mam prawo do mediacji

W Urzędzie Miejskim w Brodnicy ul. Kamionka 23, pokój 109 od września 2018 r. został zorganizowany punkt informacyjny dotyczący mediacji.
II Sesja Rady Miasta

II Sesja Rady Miasta

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r., poz. 994 z późn. zm.) zwołuję II sesję Rady Miejskiej w Brodnicy, która odbędzie się w dniu 4 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 w sali 202 Urzędu Miejskiego w Brodnicy z następującym porządkiem obrad:
Radni wybrali przewodniczącego

Radni wybrali przewodniczącego

W środę, 21 listopada w Sali konferencyjnej Zakładu Aktywności Zawodowej odbyła się I Sesja Rady Powiatu VI Kadencji. Na posiedzeniu radni w tajnym głosowaniu wybrali przewodniczącego rady. W nowej kadencji radzie przewodniczyć będzie Roman Pytlasiński.
Wybierzmy delegata

Wybierzmy delegata

28 listopada 2018 r. o godz. 13.00 w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Brodnicy (ul. Kamionka 24) odbędzie się spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, mające na celu wyłonienie jednego delegata z powiatu brodnickiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz jednego stałego zastępcy spośród organizacji i stowarzyszeń działających na terenie powiatu brodnickiego.
Upływa termin rozliczenia dotacji

Upływa termin rozliczenia dotacji

Przypominamy, że 30 listopada 2018 r. upływa termin realizacji inwestycji objętych dotacją z budżetu Gminy Miasta Brodnicy na wymianę źródeł ogrzewania. Osoby korzystające z dotacji zobowiązane są do dokonania zgłoszenia zakończenia inwestycji oraz dostarczenia wymaganych dokumentów, wskazanych w umowie.
I sesja Rady Powiatu

I sesja Rady Powiatu

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z I sesji Rady Powiatu.
Instagram YouTube Google+