Portal dzień dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zdrowie

Operacje tarczycy w ZOZ w Brodnica

Operacje tarczycy w ZOZ w Brodnica

W brodnickim szpitalu odbywają się operacje tarczycy z wykorzystaniem neuromonitora. Więcej możemy zobaczyć na filmie przygotowanym przez ZOZ Brodnica.
Za nami konferencja o szczepieniach

Za nami konferencja o szczepieniach

7 grudnia przypada X Ogólnopolski Dzień Szczepień. Jest to okazja do promowania idei szczepień ochronnych jako najskuteczniejszego sposobu zapobiegania chorobom. Brodnicki Sanepid 5 grudnia zorganizował konferencję popularyzującą szczepienia, a dziś (7.12) w godz. 9-13 zaprasza zainteresowanych na konsultacje.
Szczepienia ratują życie

Szczepienia ratują życie

5 grudnia 2018 r. o godz. 10.00 w Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa pn. „Szczepienia ochronne w aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i w Europie” organizowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Brodnicy.
Minibar z salą rehabilitacji

Minibar z salą rehabilitacji

Dobiegła końca inwestycja Powiatu Brodnickiego, w rezultacie której w zaadaptowanych pomieszczeniach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy powstał minibar z pomieszczeniem rehabilitacji dzieci. W czwartek, 29 listopada nastąpi uroczyste przekazanie lokalu do użytku.
Badania mammograficzne

Badania mammograficzne

W ramach lokalnej akcji profilaktycznej, w dniu 6 grudnia 2018 r. przy Pałacu Anny Wazówny ul. Zamkowa w Brodnicy LUX MED DIAGNOSTYKA przeprowadzi badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia.
Tomograf już działa

Tomograf już działa

Brodnicki szpital informuje, że wznowił wykonywanie diagnostyki tomografem komputerowym. Jednocześnie informuje, iż na dzień dzisiejszy kolejki oczekiwania na badania są krótkie.
Tomograf okresowo nieczynny

Tomograf okresowo nieczynny

Brodnicki szpital informuje, że w związku z okresowym przeglądem technicznym tomografu i konserwacją urządzenia, zawieszone zostaje wykonywanie diagnostyki TK.
Od 1 grudnia br. zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej

Od 1 grudnia br. zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej

ZUS Oddział w Toruniu wraz ze wszystkimi podległymi jednostkami terenowymi tj. w placówkach ZUS we Włocławku, Grudziądzu, Brodnicy, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Golubiu-Dobrzyniu oraz w Rypinie od 19 listopada do 30 listopada uruchamia dla wszystkich zainteresowanych lekarzy oraz asystentów medycznych:
I Ty możesz zostać potencjalnym dawcą!

I Ty możesz zostać potencjalnym dawcą!

LEKARSTWO NA NOWOTWORY KRWI NOSISZ W SOBIE! ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU I DAJ CHORYM SZANSĘ NA ŻYCIE!
Zrób kolonoskopię

Zrób kolonoskopię

Trwa finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego wojewódzki program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów jelita grubego, z bezpłatnymi badaniami kolonoskopowymi, którymi obejmujemy blisko 25 tysięcy osób. Badania realizuje 14 wybranych w konkursie o dofinansowanie placówek medycznych w całym regionie.

Zbadaj krew pod kątem WZW

Zapraszamy mieszkańców miasta Brodnicy na bezpłatne badania diagnostyczne w zakresie wykrywania Wirusowego Zapalenia Wątroby B i C.

Program profilaktyki zakażeń Pneumokokowych

Do 16 listopada 2018 r. można skorzystać z darmowych szczepień przeciwko pneumokokom.
Badanie profilaktyczne nowotworów jamy ustnej

Badanie profilaktyczne nowotworów jamy ustnej

W dniu 20 października 2018 roku Fundacja  „Z uśmiechem przez życie” we współpracy z Gabinetem dentystycznym BIO CLINIC, w Brodnicy przy ul. 18 Stycznia 22 organizuje Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".
Bezpłatne badania słuchu

Bezpłatne badania słuchu

5 października 2018 r. w godz. 10.00-16.00 przy Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy (ul. Zamkowa 1) prowadzone będą bezpłatne badania słuchu dla mieszkańców Brodnicy i okolic.
Instagram YouTube Google+