Portal Dzień Dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dzień Dobry Brodnica

Badania mammograficzne

wyświetleń: 53927 listopada, 15:00 | źródło: Urząd Miasta Brodnica
fot: Urząd Miasta Brodnica - www.brodnica.pl

W ramach lokalnej akcji profilaktycznej, w dniu 6 grudnia 2018 r. przy Pałacu Anny Wazówny ul. Zamkowa w Brodnicy LUX MED DIAGNOSTYKA przeprowadzi badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Badanie jest bezpłatne - refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58 666 2 444.

 

18 grudnia 2018 r. przy Pałacu Anny Wazówny ul. Zamkowa w Brodnicy zostaną przeprowadzone badania mammograficzne. MEDICA Sp. z o. o., Sp. k. realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi. Program skierowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (w roku 2018 roczniki od 1949 do 1968), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Kobietom spoza grupy refundowanej badania oferowane będą odpłatnie w kwocie 80 złotych. Zapisy na mammografię: telefonicznie pod numerami 42 254 64 10 i 517 544 004.

 

 

Podziel się z innymi:

Komentarze

0
Tadek , 02 grudnia, 09:17
moja teściowa miała raka ( może ma) ...... pozbyła się go na 10 lat ..... i wrócił ze zdwojoną siłą przed świętami w 2017 r. I lekarze powiedzieli ze nie są w stanie już jej pomóc w Poznaniu> Pozostaje wiara ze może Warszawa... Wszyscy modliliśmy się( to ukoiło nam ból) był płacz i zgrzytanie zębów , podjęła leczenie w Warszawie .Jest zdrowa !!!!! Czuje się bdb .Nie brała chemii bo na tego bydlaka chemia ponoć nie działa .Tylko lampy , chirurgia i olej CBD 5% essenz 3 buteleczki w miejscu .. kupiliśmy w Sklepie konopnym na ul . Ratajczaka w Poznaniu ... niechciałbym robić reklamy ale jak ma to komuś pomoc to wysyłają szukajcie na konopiafarmacja pl

Dodaj komentarz