Portal Dzień Dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dzień Dobry Brodnica

Konkurs "Odkrywca 2018"

wyświetleń: 108519 września, 10:58 | źródło: Urząd Marszałkowski woj. Kujawsko-Pomorskiego
Fot. Urząd Marszałkowski woj. Kujawsko-Pomorskiego

Rusza jedenasta edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu „ODKRYWCA”. Wyróżniamy w nim tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie. Czekamy na zgłoszenia kandydatów.

Celem konkursu jest nagrodzenie osób, zespołów osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej 
w regionie.

 

Wyróżnienia i nominacje są przyznawane w następujących kategoriach i podkategoriach:

 

  • działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa:

- osoba fizyczna,
- osoba prawna/instytucja;

  • inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki;
  • przedsięwzięcie biznesowe;
  • wydarzenie turystyczne i promocyjne

 

Zgodnie z tegorocznym regulaminem kapituła konkursu przyznaje po trzy nominacje do wyróżnienia w każdej kategorii i podkategorii i rekomenduje wyróżnienia Zarządowi Województwa. Ostatecznie o wynikach konkursu decyduje Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane bezpośrednio przez samego kandydata, bądź też kandydaci mogą być zgłoszeni przez inny podmiot. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 8 października 2018 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: odkrywca@kujawsko-pomorskie.pl, temat: Konkurs „ODKRYWCA 2018”.

   

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się jesienią podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

W ubiegłym roku laureatem Konkursu w kategorii „działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa” został Powiat Świecki. W kategorii „inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki wyróżnienie otrzymało Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Sp. z o.o., Gmina Miasta Toruń. W kategorii „wydarzenie turystyczne i promocyjne wyróżnienie otrzymali: Muzeum Ziemi Pałuckiej za „Wenecką Noc z Parowozami” i Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna za „Inaugurację w naszych Konstelacjach. Megaweekend w regionie”.

 

Więcej informacji na temat konkursu „ODKRYWCA 2018”: www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl

 

Departament Sportu i Turystyki oraz Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

 

Podziel się z innymi:

Komentarze

Dodaj komentarz