Portal dzień dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

[AKTUALIZACJA] Planowane wyłączenia prądu - rejon Brodnica

wyświetleń: 1082709 grudnia, 12:15 | źródło: energa-operator.pl

W dniach od 9 - 14 grudnia może zabraknąć w naszym domu prądu. Poniżej przedstawiamy pełen plan planowanych wyłączeń prądu dla rejonu brodnickiego.

 

Region Brodnica

 

 

 

Gmina Bartniczka

Stacja Sokołowo 2. - 10.12.2018 w godz. 08:00-17:00

 

Gmina Jabłonowo

Stacja Jabłonowo Dorzeczna dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Grudziądzka, Dorzeczna i Parkowa. - 10.12.2018 w godz. 08:00-16:00

 

Gmina Świecie nad Osą

Stacja Rychnowo 1 oraz linia Rychnowo 4 obwód 100. - 10.12.2018 w godz. 08:00-16:00

 

Gmina Wąpielsk

Stacje Kierz Radzikowski: 2, 3, 7, 8. - 10.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 10.12.2018 w godz. 15:00-17:00

Stacje Półwiesk Mały: 1, 2, 6. - 10.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 10.12.2018 w godz. 15:00-17:00

Stacje: Długie: 1, 2, 9, 11, 13, 18, MBM. - 12.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 12.12.2018 w godz. 14:00-18:00

Stacje Długie: 1, 2, 9, 11, 13, 18, MBM. - 13.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 13.12.2018w godz. 13:00-19:00

Stacje Długie: 1, 7, 13, 18. - 14.12.2018 w godz. 08:00-19:00

 

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Stacja Pacółtowo 3. - 10.12.2018 w godz. 08:30-16:30

 

Gmina Dębowa Łąka

Stacja Wielkie Radowiska 14. - 11.12.2018 w godz. 08:00-14:00

Stacja Fryzanowo 1. - 12.12.2018 w godz. 08:00-16:00

 

Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk

Stacje: Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8. Kierz Półwieski 3. Półwiesk Duży. Półwiesk Mały: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Hydrofornia, MBM. Tomkowo: 3, 4. - 11.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 11.12.2018 w godz. 15:00-17:00

 

Gmina Świedziebnia

Stacja Zasadki 1. - 11.12.2018 w godz. 08:00-16:00

Stacje: Chlebowo 5. Świedziebnia: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10. Rokitnica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, MBM. - 11.12.2018 w godz. 08:00-12:00 oraz dnia 12.12.2018 w godz. 13:00-17:00

 

Gmina Biskupiec

Stacja Ostrowite 6. - 11.12.2018 w godz. 08:30-16:30

Linia Mierzyn 5 obwód 400. - 12.12.2018 w godz. 08:30-15:00

Stacja Mierzyn 5. - 12.12.2018 w godz. 08:30-12:00

Linia Osetno 1 obwód 100. - 13.12.2018 w godz. 08:00-15:00

 

Gmina Grodziczno

Stacja Mroczno 15. - 11.12.2018 w godz. 09:00-16:00

Stacja Świniarc 2. - 13.12.2018 w godz. 08:30-16:30

Stacja Mroczno 15. - 13.12.2018 w godz. 09:00-15:00

Stacja Mroczno Piaski. - 14.12.2018 w godz. 08:30-14:30

 

Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin

Stacja Zasady 1. - 12.12.2018 w godz. 08:00-16:00

 

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Kominy 8 obwód 100. - 12.12.2018 w godz. 08:00-14:00

Linia Konwaliowa obwód 300 dla miejscowości Karbowo, Brodnica ulice: Jaśminowa i Daliowa. - 12.12.2018 w godz. 08:00-15:00

Linia Grunwald 2 obwód 1000 dla miejscowości Brodnica ulice: Czarneckiego, Sądowa. - 12.12.2018 w godz. 08:30-14:00

 

Gmina Osiek, Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk

Radziki Duże, Długie, Wąpielsk, Kierz Półwieski, Ruszkowo, Bielawki, Kierz Radzikowski, Tomkowo, Półwiesk Mały, Półwiesk Duży, Kiełpiny, Strzygi, Warpalice, Jakubkowo, Płonne - 12.12.2018 w godz. 09:00-16:00

 

Gmina Kurzętnik

Linia Mikołajki MBM obwód 400. - 13.12.2018 w godz. 08:00-15:00

 

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Węgiersk 9. - 13.12.2018 w godz. 08:00-16:00

 

Gmina Osiek, Gmina Wąpielsk

Stacje: Długie: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, MBM. Farma Wiatrowa Długie. Warpalice: 1, 5. - 14.12.2018 w godz. 08:00-10:00 oraz dnia 14.12.2018 w godz. 13:00-19:00

 

 

Podziel się z innymi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Facebook Instagram Twitter YouTube Google+