Portal Dzień Dobry Brodnica w celu świadczenia usług lepszej jakości wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies).
Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dzień Dobry Brodnica

Zmarł Hans-Henning Oskar Naefe

wyświetleń: 1071024 stycznia, 13:36 | źródło: UM Brodnica
fot. UM Brodnica

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Hansa Henninga Naefe, dyrektora firmy SAMINDRUK Sp. z o.o. w Brodnicy i współwłaściciela wielu firm, które mocno wrosły w krajobraz miasta i regionu. Hans Henning Naefe przyczynił się do rozwoju gospodarczego Brodnicy. Był członkiem Społecznej Rady Gospodarczej. W 2000 roku Uchwałą Rady Miejskiej w Brodnicy odznaczony został medalem "Ambasador Brodnicy" za znaczne osiągnięcia w pracy zawodowej na rzecz rozwoju gospodarki i promocji miasta. Był człowiekiem życzliwym, dawał świadectwo zainteresowania sprawami miasta w wielu dziedzinach.

 

Cześć Jego Pamięci!

 

 

Podziel się z innymi:

Komentarze

3
BBK, 28 stycznia, 07:01
Odszedł wielki człowiek , Europejczyk
Autorytet, poglądy, otwartość i szacunek dla innych, które cechowały Hans Henning Naefe były rzeczywiście imponujące i to budowało podstawy, by zostac 100 % Ambasadorem tego miasta.
Ogromna wiedza i talent menadzerski sprawily, ze Brodnica stala sie znama poza jej granicami. Zblizal relacje miedzy Niemcami a Polakami od 30 lat.
Tschüss Nachbar

Dodaj komentarz